TT: Rozmieść Krusztłaczarkę.
Nowa strona BETA dostępna!
23/02/2021

Niecierpliwicie się już i chcecie kolejnej aktualizacji? Zazwyczaj takie długie przerwy znaczą o tym, że będzie troche roboty z konwersją Flash -> HTML5. Nie martwcie się, możecie podejrzeć zmiany na beta.homestuck.pl! Zmiany są tam wprowadzane bardzo często, możecie przetestować minigierki, zaproponować poprawki i wiele więcej! Macie oko wprost w bijące serce tego tłumaczenia, tak jak zasługujecie jako społeczność osób je podążających!

Dziękuję za to że jesteście i że podążacie za tym projektem <3

-Rose

Wiadomości 2: Elektryczne Electric Boogaloo
07/12/2020

Witajcie moje małe rudymenty (oof)! Strona ma świąteczny wygląd!

Dobra, pomijając naprawdę złe określenia, dam jeszcze kilka informacji:

- Akt 1: skończony! Trochę pracy będzie z Aktem 2 bo nawet już na początku jest minigierka - prace na nią na szczęście trwają, i to w sposób który nie wymaga Flasha (czyli będzie można sobie popylać po Nowym Roku)! Postaram się ogarnąć minigierkę w wersji final przed Świętami.

- Niestety aktualizacje, jak widać w logu, mogą być dość rzadkie - to znaczy, że albo popylam w prace w tle nad tłumaczeniem (jak np. teraz ta minigierka), albo coś weszło mi w tle, etc. Ten projekt robię w większości sama, choć oczywiście muszę tu wspomnieć o kilku osobach z Discorda (mianowicie subaruwu, Tunek, krys) które zaoferowały (i oferują) naprawde solidne wsparcie, jak i wszystkim innym z tego serwera (bo każdy tam daje sugestie, radzi etc). Lista aktualizowana w przyszłości (jak i zawierająca ew. osoby których niestety zapomnę - jakby był taki przypadek proszę do mnie dobijać!) może zostać znaleziona na odnośniku na górnym pasku, albo wchodząc w ten link.

- Jestem również głównym administratorem Wikii Homestuckowej (lonk *wonk*). Niestety, nie mam zbytnio głowy do ogarniania artykułów etc, więc wszelkie zmiany na niej będą wydłużone w czasie, długofalowe i rzadsze. Jest wciąż tam wiele rzeczy odnoszące się wszelkich starszych tłumaczeń, więc jak ktoś ma czas do zabicia to aktualizacja wszelkich artykułów, dotyczących kwestii które już to tłumaczenie podjęło, byłoby naprawde supi, i jakby TG powiedział, "cool".

- Zapraszam na Discord Server (link na górnym pasku)! Tam jest naprawdę fajna społeczność i jestem naprawdę dumna z niej. Tam też często się podpytuje o rzeczy tłumaczeniowe Jeżeli ktoś woli lurkować (a niekoniecznie dołączać na serwerzy), to niech się ta osoba nie martwi - w planach (choć długofalowych dość) jest ogarnięcie innych form społeczności wokół tego tłumaczenia (np. może forum) - again, to są długoplanowe rzeczy więc nie spodziewajcie się ich w bliskiej przyszłości, ale na pewno myślę nad alternatywą do Discorda.

To wszystko narazie z wiadomości. Nie zaszkodzi złożyć życzeń w zapasie przed, tak więc: Wesołych Świąt, cokolwiek obchodzicie (lub nie obchodzicie), szczęśliwego nowego roku, Wesołego Jajka, i przedewszystkim wesołego 13 kwietnia 2009!

Serwer Discord
12/02/2020

Zapraszamy na nasz serwer Discord!